درج آگهی رایگان می باشد

  :: راهنمای درج آگهی

 

:: عضویت در adsinfo
برای درج اگهی در adsinfo ابتدا بایستی ظرف کمتر از 30 ثانیه در سایت عضو شوید .برای این منظور از طریق منوی
ثبت نام وارد صفحه عضویت شده و فرم مربوطه را پر کنید.در این قسمت علاوه بر نام و نام خانوادگی که می تواند نام شرکت ویا ... باشد .شما بایستی یک نام کاربری با حروف لاتین برای خود انتخاب و در قسمت مربوطه درج نمایید.نام کاربری و رمز عبور را همواره به خاطر داشته باشید چرا که برای ورود به سایت به آنها نیاز خواهید داشت.پس از ورود به سایت ، درسمت راست شما منوی شخصی قراردارد.از طریق گزینه " سفارش آگهی جدید " نسبت به ارسال آگهی اقدام نمایید.

نام کاربری چیست ؟
شناسه یا نام کاربری کلمه ای است که شما هنگام ثبت نام در سایت انتخاب و در قسمت مربوطه درج می نمایید.این کلمه حتما بایستی با حروف لاتین تایپ شود.شما به این کلمه (همراه با رمز ورود) برای ورود به سایت و دسترسی به امکانات اعضاء نیاز خواهید داشت .در صورت فراموشی نام کاربری و یا رمز ورود کافی است در صفحه ورود اعضاء دکمه رمز عبور را فراموش کرده ام را کلیک نموده و سپس در قسمت مربوطه ایمیل خود را وارد نمایید. پس از فشردن دکمه ارسال نام کاربری و رمز ورود به آدرس ایمیلی که با آن در سایت عضو شده اید ارسال می شود.


.: انواع آگهی و پروژه تبلیغات

در adsinfo چند نوع آگهی و سرویس تبلیغاتی وجود دارد که در اینجا مختصرا به آن اشاره می گردد:
1. آگهیهای عادی که در حال حاضر به صورت رایگان و نامحدود در سایت درج می گردد.
2. آگهیهای ویژه با دو نوع ستاره دار و بدون ستاره
3. بنرهای تبلیغاتی شامل : بنر های صفحه اول – صفحه دوم یا گروهها – صفحه سوم یا جزئیات آگهی و بنرهای صفحات دیگر که تنها در سرویس پکیجها ارائه می شود. برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص سرویس پکیجها اینجاکلیک نمایید


  .: مزایای آگهی ویژه نسبت به آگهی عادی
1- اعتمادبیشتر بازدید کنندگان به آگهی (چرا که صاحب آگهی با اطمینان به خدماتی که ارائه می کند حاضر به پرداخت هزینه آگهی خود گردیده است)
2- نمایش آگهی ویژه (ستاره دار و بدون ستاره) در صفحه اول سایت بر اساس مکانیسم طراحی شده.
3- دسترسی به امکانات گسترده جهت ویرایش آگهی وارتباط با بازدید کنندگان
4- نمایش در گروهها و زیر گروههای مربوطه
5- نمایش آگهی ویژه به صورت بزرگتر ودر ابتدای صفحه ، قبل از آگهیهای عادی
6- نمایش در ابتدای نتایج جستجوی بازدید کننده گان در سایت
7- آگهیهای ویژه همواره در صدر زیرگروه مربوطه خواهند بود
8- با کمی دقت در انتخاب عنوان و تصویر مناسب جذب بازدید کننده واقعی به آگهی حتمی خواهد بود
9- به یاد داشته باشید بازدید کنندگان به طور طبیعی برای به هدف رسیدن ابتدا آگهیهای ویژه را بررسی خواهند کرد. و در صورت به نتیجه نرسیدن به سراغ آگهیهای عادی خواهند رفت. باتوجه به تعداد زیاد آگهی های عادی احتمال دیده شدن هر آگهی عادی بسیار کمتر از آگهی ویژه می باشد.
10- با توجه به تمهیدات اندیشیده شده در نرم افزار سایت adsinfo، آگهیهای ویژه ظرف مدت 24 تا 48 ساعت در موتورهای جستجو ثبت (ایندکس)می گردند. این زمان برای آگهیهای عادی ممکن است تا یک هفته به درازا انجامد.
11- آگهیهای ویژه از نظرگاه موتورهای جستجو از اهمیت و ارزش بالاتری برخوردار هستند.

  .: چگونه آگهی مناسبی داشته باشیم؟

برای ارسال و درج آگهی رعایت موارد زیر تاثیر فوق العاده ای در افزایش بازده آگهی شما خواهد داشت :
1. عنوان آگهی شما کلیدی ترین عامل جهت جذب مخاطب خواهد بود .از انتخاب عناوین کلی وغیر مرتبط با متن آگهی خودداری نمایید. عنوان آگهی خود را به نحوی انتخاب نمایید که برای بازدید کنندگان جذابیت داشته و در عین حال کوتاه و مفید باشد.
2. انتخاب یک تصویر مناسب ،جذاب و مرتبط با موضوع آگهی عامل تعیین کننده ای برای جذب مخاطب خواهد بود. تصویر مناسب ویترین کار وفعالیت شما خواهدبود. بنابراین سعی کنید برای آگهی خود، اعم از ویژه و رایگان، تصویر انتخاب نمایید. برای انتخاب عکس از تصاویر کاملا مرتبط با آگهی استفاده کنید و از انتخاب تصاویر نا مربوط به موضوع آگهی اجتناب کنید.این موضوع مورد توجه موتورهای جستجو خواهد بود. حجم تصویر نباید بیشتر از 80 کیلو باشد.به کیفیت و زیبایی تصویر آگهی خود توجه کافی داشته باشید!
3. در شرح فعالیت خود در متن آگهی به طور دقیق فعالیت خود را معرفی نماییدواز کلی گویی پرهیز نمایید.
4. کلماتی که شما در متن و عنوان آگهی خود به کار می برید بوسیله موتورهای جستجو(موتور جستجوی گوگل ، یاهو و...) مورد استفاده قرار می گیرند. لذا سعی کنید از کلمات کاملا مرتبط با موضوع فعالیت خود استفاده نمایید تا مخاطبان واقعی بتوانند آگهی شما را پیدا نمایند.
5. در انتخاب گروه و زیر گروه آگهی خود دقت کنید .درج آگهی در گروههای غیر مرتبط تنها ، شانس دیده شدن آگهی شما را کاهش خواهد داد.
6. در قسمت متن آگهی سعی کنید مشخصات دقیق کامل و قابل استفا ده ای را از موضوع آگهی خود قرا داده و از کلی گویی و ابهام بپرهیزید تا فقط کسانی که واقعا خواهان آگهی شما هستند با شما تماس بگیرند.
7. درج اطلاعات شخصی مانند نام،ایمیل، وتلفن به اعتبار آگهی شما کمک مینماید. آگهی های فاقد نام و نشان کمتر مورد توجه قرار می گیرند.
8. برای ارسال آگهی ویژه لازم است قبلا مبلغ آنرا به یکی از حسابهای معرفی شده در صفحه تعرفه واریز کرده باشید.

Website design with by ZABET