درج آگهی رایگان می باشد

صاحب امتیاز و مدیر سایت : محمد صادق برخورداری

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود . این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون ،روزنامه ،مجلات و… پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند .
رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد ، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

وب سایت ادز اینفو در سال 1393 ایجاد گردید. ادز اینفو یک سایت اطلاع رسانی برای کالا و خدمات شماست. در سایت ادز اینفو ، کسب و کارهای ایرانی می‌توانند کالا و خدماتی را که ارایه می‌دهند در معرض دید قرار دهند. هر شخص یا شرکت، با استفاده از ایمیل خود می‌تواند روی سایت ادز اینفو حساب کاربری ایجاد کرده و اقدام به معرفی کالا و یا خدمات خود نماید. در واقع شما می توانید تبلیغات خود را در قالب آگهی های آنلاین به صورت رایگان در ادز اینفو روز درج کنید.

 

logo-samandehi

Website design with by ZABET